| foxshot | Hej. | 16:13 |
|---|---|---|
| foxshot | Są jakieś komercjalne programy do obsługi e-maili na linuksa? | 16:14 |
| andrzej_duda | komercjalne? | 16:15 |
| TheNumb | może komiczne | 16:19 |
| foxshot | płatne | 16:33 |
| foxshot | Jak postbox np. | 16:33 |
| TheNumb | foxshot: może są, może nie ma. | 16:41 |
| firemark | yyyy gmail? | 16:42 |
| TheNumb | tak | 16:42 |
| TheNumb | gmail najlepszy | 16:42 |
| TheNumb | nie pamiętam kiedy ostatni raz używałem klienta mailowego | 16:42 |
| firemark | obrazil sie | 16:43 |
| firemark | kapitalizm wszedzie | 16:43 |
| TheNumb | gardze nim | 16:43 |
| drathir | lol 17:14 < foxshot> Są jakieś komercjalne programy do obsługi e-maili na linuksa? | 19:18 |
Generated by irclog2html.py 2.7 by Marius Gedminas - find it at mg.pov.lt!